www.artbemfoto.pl

SOLTEC S.C.

Data dodania: 2019-01-20Domena: http://www.sklep.soltec.pl/  |  Kontakt: 535 44 59 61  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Wólczyńska 133  |  Kod pocztowy: 01-919

Opis

Chcesz znaleźć najlepsze pompy do ogrzewania budynku lub pomieszczenia? Nie musisz nawet wychodzić z domu. Na stronie sklepu internetowego hurtowni sklep.soltec.pl znajdziesz urządzenia do ogrzewania, które mogą zostać dostarczone prosto do Twojego domu. Wśród nich dużą popularnością cieszy się pompa ciepła powietrze woda do CWU, dostępna w różnych wariantach i w atrakcyjnej cenie. 

Sklep oferuje sprawdzony, solidny sprzęt, który można zamontować zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i gospodarczych czy przemysłowych. Na każde zakupione na stronie internetowej urządzenie klient otrzymuje gwarancję, która może trwać nawet do 60 miesięcy. Urządzenia charakteryzują się łatwą instalacją, a ich używanie jest całkowicie bezobsługowe, dlatego zdecydować może się na nie każdy - osoby prywatne, jak i firmy. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)