www.artbemfoto.pl

SpecBHP

Data dodania: 2018-07-02Domena: https://specbhp.pl/  |  Kontakt: +48 (17)8523736  |  Miejscowość: Rzeszów  |  Adres: Rejtana 53a  |  Kod pocztowy: 35-326

Opis

Wygodne obuwie to podstawa w każdej pracy, a w niektórych środowiskach w parze z nią musi iść też bezpieczeństwo. Kalosze robocze ze strony specbhp.pl doskonale chronią stopy pracownika przede wszystkim przed wilgocią, ale też przed kontaktem z różnego rodzaju cieczami i zanieczyszczeniami płynnymi. Jednocześnie materiał, jakim wyściełane jest wnętrze tych butów, nie dopuszcza do powstawania odparzeń i gwarantuje zachowanie komfortu.

Jest to niezwykle istotne, gdyż obuwie przeznaczone do pracy zwykle nosi się przez wiele godzin dziennie. Bardzo ważnym walorem proponowanego obuwia są też właściwości antypoślizgowe, co w przypadku poruszania się po mokrej, śliskiej nawierzchni stanowi podstawę w zakresie dbania o bezpieczeństwo. Buty te zaspokajają więc wszelkie oczekiwania i nadają się do stosowania w różnych warunkach.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)