www.artbemfoto.pl

SPODNIENADOWÓZ

Data dodania: 2019-01-12Domena: http://spodnienadowoz.pl/  |  Kontakt: +48 506 342 934  |  Miejscowość: Katowice  |  Adres: Bocheńskiego 69  |  Kod pocztowy: 40-857

Opis

Panów szukających spodni w Chorzowie zaciekawi oferta sklepu spodnienadowoz.pl. Można w nim kupić niedrogie, wysokiej jakości produkty z dostawą do domu. Dodatkowo sprzedawca nie tylko przywiezie towar, ale także doradzi przy wyborze fasonu podczas przymiarki, co ułatwia jego ewentualną wymianę. Wszystko to w zaciszu własnego domu. Możliwa jest także rezygnacja z zakupu a odzież dowożona jest za darmo.

Klienci, którzy nie chcą tracić czasu na bieganie po sklepach, mogą wybrać spośród wielu spodni jeansowych, oraz bawełnianych i sztruksowych w bardzo szerokiej palecie kolorystycznej. W asortymencie znajdują się modele polskich marek Stanley oraz Vankel, które proponują zarówno klasyczne, jak i nowoczesne kroje, z prostą lub zwężaną nogawką. W ofercie sklepu znajduje się także inna odzież męska jeansowa jak koszule i kurtki.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)