www.artbemfoto.pl

Stiulove

Data dodania: 2018-08-10Domena: https://stiulove.pl  |  Kontakt: 725636275  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Królewska 16  |  Kod pocztowy: 60-685

Opis

Małe dzieci w swoich łóżeczkach śpią raczej niespokojnie i cały czas się wiercą. Dlatego często bywa tak, że nawet przypadkowo mogą się poobijać. Warto więc zadbać, aby przestrzeń wokół malucha była maksymalnie bezpieczna. Można to osiągnąć w bardzo prosty sposób, montując specjalny ochraniacz na całe łóżeczko. Takie mięciutkie ochraniacze z bawełny oferuje firma Stiulove, która może wykonać na zamówienie zarówno ochraniacze trzypasmowe, jak i czteropasmowe. Jeśli taki ochraniacz się zabrudzi, wówczas można go wyprać ręcznie lub nastawiając pralkę na 30 stopni Celsjusza.

Dla najmłodszych dzieci sklep poleca nie tylko ochraniacz na szczebelki, ale też specjalny otulacz, typu kokon, o standardowych wymiarach 70x40 centymetrów. Ten model ochraniacza – otulacza, może pełnić zatem z powodzeniem dwie funkcje, może być używany jako ochraniacz na szczebelki i jako mata ochronna do łóżeczka.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)