www.artbemfoto.pl

Studio Pentagram

Data dodania: 2018-10-19Domena: http://studiopentagram.pl/  |  Kontakt: 691720280  |  Miejscowość: Łódź  |  Adres: Jasień 14  |  Kod pocztowy: 93-001

Opis

Studio PENTAGRAM to firma, która oferuje między innymi projektowanie wnętrz hoteli. Właściciele takich miejsc z pewnością wiedzą doskonale, jak ważna jest odpowiednia aranżacja hotelowych pomieszczeń - pokojów, sali, a także restauracji. Warto zatem zawiązać współpracę z fachowcami, którzy dokonają wszelkich niezbędnych zmian do tego, żeby każdy - zarówno pracownicy, jak i goście - czuli się tam komfortowo i bezpiecznie.

Zatrudnieni tam specjaliści posiadają ogromne doświadczenie w tego typu praktykach - każde pomieszczenie projektowane jest w oparciu o panujące obecnie trendy, uwzględniające także najnowsze technologie - gwarantuje to najwyższą jakość efektu końcowego.

Zainteresowani zawiązaniem współpracy z tą firmą powinni zajrzeć na stronę internetową studiopentagram.pl, gdzie wszystko jest szczegółowo opisane. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)