www.artbemfoto.pl

Studio Urody Erbel

Data dodania: 2017-10-15Domena: http://salonerbel.pl  |  Kontakt: 22 855 08 66  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Indiry Ghandi 25  |  Kod pocztowy: 02-776

Opis

Ciągły stres w pracy, a może w domu sprawia, że powoli tracisz energię i chęć do życia. Twoja przemiana materii uległa całkowitemu rozregulowaniu. Częściej chorujesz, gdyż Twoja odporność organizmu spadła. Jest prosty i przyjemny sposób na to, aby znów poczuć się jak dawniej. Masaż gorącymi kamieniami, oferowany na Ursynowie w warszawskim Studiu Urody Erbel, to dobre rozwiązanie na Twoje problemy.

Gorące kamienie przesuwane po ciele pozwalają rozluźnić mięśnie napięte przez stres. Twój organizm znów zacznie pracować prawidłowo, a Ty poczujesz siłę i energię, której tak bardzo Ci brakowało.

Studio Urody Erbel oferuje również inne usługi, z którymi zapoznasz się na stronie internetowej salonu. Wśród nich znajdziesz m.in. masaż chińską bańką, relaksacyjny, kręgosłupa oraz żelazkiem antycellulitowym.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)