www.artbemfoto.pl

Suknie ślubne Ines

Data dodania: 2018-09-28Domena: http://i-slubne.pl/  |  Kontakt: 502 301 937  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Rechniewskiego 14  |  Kod pocztowy: 03-980

Opis

Pragniesz w dzień swojego ślubu wyglądać szykownie i pokazać klasę? W takim razie może powinieneś zdecydować się na smoking zamiast typowego garnituru? Jest to doskonały wybór na tak wielką uroczystość, który dodatkowo podkreślił także wyjątkowość kreacji panny młodej. Ponieważ jest to rodzaj stroju, którego z pewnością nie będziesz używał zbyt często, zatem lepiej go wypożyczyć, chociażby na stronie i-slubne.pl. Salon wypożyczający fraki i smokingi mieści się w Warszawie, ale swoją ofertę kieruje także do klientów spoza stolicy z terenu całego kraju. 

To, co charakteryzuje smoking, to marynarka z jedwabnymi lub atłasowymi klapami, spodnie zdobione lampasami i podtrzymywane szelkami, a także pas hiszpański zakrywające miejsce wchodzenia koszuli do spodni. Można go zastąpić kamizelką, ale smoking z pasem wygląda bardzo oryginalnie. Powinieneś do niego założyć białą koszulę z mankietami na spinki i usztywnionym gorsetem, a także czarną muchę i białą poszetkę. Jest to strój niezwykle wygodny a przy tym elegancki i gustowny.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)