www.artbemfoto.pl

SuperAutoMarket

Data dodania: 2017-08-24Domena: https://superautomarket.pl/  |  Kontakt: 795 76 76 76  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Trzebnicka 31  |  Kod pocztowy: 50-231

Opis

Serwis SuperAutoMarket.pl skierowany jest do wszystkich posiadaczy samochodów rozważających sprzedaż. Wchodząc na stronę firmy czy też kontaktując się innymi drogami możesz szybko otrzymać wycenę samochodu, która zostanie potwierdzona po zobaczeniu pojazdu przez pracownika firmy – w siedzibie bądź u klienta. SuperAutoMarket.pl pracuje dojazdowo, co umożliwia firmie na skup aut w Legnicy, Wrocławiu czy Opolu, a także odleglejszych miejscach w każdym rejonie Polski.

Sprzedać swój samochód w Super Auto Markecie może każdy, kto posiada pojazd w wieku do 10 lat, albo też dobrze zachowane auto mające kilkanaście lat na karku. Firma dba o szybki kontakt w sprawie wyceny oraz wizyty, a w razie przyjęcia obowiązującej oferty może dostarczyć od razu gotówkę i zająć się odbiorem auta, także na lawecie w razie konieczności.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)