www.artbemfoto.pl

Tasmuj.pl

Data dodania: 2019-02-11Domena: https://www.tasmuj.pl/  |  Kontakt: +48 61 839 31 43  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Szamotulska 40  |  Kod pocztowy: 60-366

Opis

Kupno mieszkania z rynku wtórnego oznacza zazwyczaj konieczność wykonania w nim remontu. Każdy chce urządzić pomieszczenia według własnego uznania, ale często też panującej mody. Taki remont jest doskonałą okazją do usunięcia wielu niedogodności budowlanych między innymi nieszczelności okiennych. To niewielki nakład sił i kosztów, który pozwala na duże oszczędności w późniejszym okresie. 

W sklepie Tasmuj.pl, dostępnych jest wiele rozwiązań, które mają nie tylko podnieść komfort życia, ale również ograniczyć koszty. Uszczelki proponowane przez producenta powodują, że w krótkim okresie czasu zauważalne jest prawidłowe utrzymanie temperatury w pomieszczeniach, co przekłada się bezpośrednio na niższe rachunki.

Uszczelka samoprzylepna do okien jest bardzo prosta w montażu. W ofercie dostępne są zarówno uszczelki silikonowe, jak i gumowe. Różnią się one trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Obie jednak doskonale chronią przez nieodpowiednią cyrkulacją powietrza. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)