www.artbemfoto.pl

Training Room

Data dodania: 2017-12-01Domena: http://trainingroom.pro/  |  Kontakt: 535926969  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Generała Bora Komorowskiego 56c  |  Kod pocztowy: 03-982

Opis

Patrzysz na piosenkarki, gwiazdy szklanego ekranu, modelki z modowego wybiegu.. Zastanawiasz się: jak one to robią? Czemu zawdzięczają swoją idealną figurę? Myślisz sobie: nigdy im nie dorównam? To wielki błąd. Nic nie stoi na przeszkodzie, by piękna, szczupła sylwetka stała się również Twoim udziałem. Kluczem do sukcesu jest cierpliwość oraz systematyczność, wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu.

 

W osiągnięciu wymarzonej wagi może Ci pomóc trener personalny z warszawskiego studia Training Room na Pradze Południe. Dlaczego warto oddać się w ręce profesjonalistów? Specjalista opracuje dla Ciebie optymalny program ćwiczeń, uwzględniający Twoje potrzeby, oczekiwania, a także sytuację zdrowotną. Skomponuje odpowiedni jadłospis. Zmotywuje, gdy złapiesz przysłowiowego „doła” i stracisz wiarę w powodzenie całego „przedsięwzięcia”. Nie ociągaj się dłużej! Najlepszy czas na działanie jest teraz!DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)