www.artbemfoto.pl

Unique Moments Sp. z o.o.

Data dodania: 2019-01-28Domena: https://www.um24.pl/  |  Kontakt: 713119603  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Uczniowska 1  |  Kod pocztowy: 52-222

Opis

Wakacje i urlop często zaczynamy planować już dużo wcześniej. Myślimy nad tym, gdzie można jechać lub lecieć. Marzeniem wielu osób jest Tajlandia, która przyciąga zarówno miłośników wypoczynku nad morzem, jak i spędzania wolnego czasu bardziej aktywnie. To egzotyka, która przyciąga każdego.

Wycieczki do Tajlandii dają możliwość poznania jej bogatej kultury i wypoczynku na rajskim Ko Samui, wyspach Phi Phi czy Phuket. Klimat Tajlandii najbardziej sprzyja wyjazdom, kiedy w Polsce panuje zima. Jeśli od dawna interesuje Cię Tajlandia, biuro podróży Unique Moments oferuje 9- lub 10-dniowe egzotyczne wakacje w atrakcyjnej cenie. Rajskie plaże, egzotyczna przygoda, jazda na słoniu jest w zasięgu Twoich marzeń. Na stronie um24.pl znajdziesz więcej informacji odnośnie wycieczek w te wspaniałe miejsca oraz wiele innych wycieczek i wakacji.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)