www.artbemfoto.pl

Wencel Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-09-15Domena: http://wencel.pl/  |  Kontakt: +48 22 613 32 12  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Potockich 105a  |  Kod pocztowy: 04-534

Opis

W restauracyjnej kuchni nie może zabraknąć blatów oraz miejsc do pracy. Przecież każdy kucharz musi mieć miejsce, w którym pokroi produkty, a następnie stworzy z nich kulinarne arcydzieło.

Doskonałym rozwiązaniem w każdym lokalu gastronomicznym może okazać się stół roboczy gastronomiczny, który dzięki odpowiednim wymiarom pozwoli na krojenie nawet największych produktów żywnościowych. Duża powierzchnia pracy oznacza wygodę dla kucharzy, a jak wiadomo komfort pracy kucharza przekłada się na smak dań. Warto więc postawić na takie rozwiązanie, aby dania serwowane w lokalu nabrały zupełnie nowej jakości. To właśnie smak jest najważniejszy i pomaga w przyciągnięciu nowych klientów. Tak niewielka zmiana może więc wpłynąć na losy restauracji - stół poprawi jakość pracy, a ta  wpłynie na jakość serwowanych dań. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)