www.artbemfoto.pl

WOLAR Sp. z o. o.

Data dodania: 2018-01-09Domena: https://wolar.eu/  |  Kontakt: 501-530-028  |  Miejscowość: Brodnica  |  Adres: Szołdry 2  |  Kod pocztowy: 63-112

Opis

Procesy wiercenia i wykonywanie prób w odwiertach sprawia, że powstają odpady wiertnicze. Jeśli chciałbyś pozbyć się zwiercin wiertniczych, zajrzyj na wolar.eu, gdzie swoją ofertę prezentuje jedna z firm zajmująca się odzyskiem i utylizacją. Z racji tego, że odpady wiertnicze często zawierają metale ciężkie i substancje toksyczne, nie ma możliwości ich regeneracji.

Firma Wolar zajmuje się odbiorem i utylizacją zwiercin wiertniczych, w tym płuczek wiertniczych i odpadów, które powstają podczas procesu wiercenia, płuczek i odpadów wiertniczych zawierających baryt i chlorki. Firma odbiera także płuczki i odpady wiertnicze, które pochodzą z odwiertu wody słodkiej. Specjalizuje się w swoich działaniach od wielu lat, dlatego też gwarantuje, że jej usługi będą zawsze wykonywane rzetelnie. Ponadto w jej ofercie można znaleźć odbiór odpadów niebezpiecznych.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)