www.artbemfoto.pl

Zakład Robót Sanitarnych SANATOR-BIS Sp. z.o.o.

Data dodania: 2018-04-22Domena: http://www.sanator-bis.pl/  |  Kontakt: 42 712 55 57  |  Miejscowość: Zgierz  |  Adres: Kwasowa 2  |  Kod pocztowy: 95-100

Opis

Magazynowanie i odpowiednie izolowanie materiałów niebezpiecznych to podstawa w funkcjonowaniu wielu firmy. Pomóc w tym mogą beczki HDPE, które są konstruowane tak, aby przechowywane w nich substancje w żaden sposób nie zagrażały środowisku.

Najwyższej jakości beczki zaoferować może firma SANATOR-BIS! Powstają one przy wykorzystaniu polietylenu o wysokiej gęstości, który charakteryzuje się wysoką odpornością na działania substancji chemicznych. Co więcej, każda z nich jest w 100-procentach odporna na promieniowanie UV. Są to bardzo istotne cechy, które umożliwiają przechowywanie, a nawet przewożenie substancji niebezpiecznych. Beczki tego typu w szczególności sprawdzają się w szpitalach, fabrykach i innych przedsiębiorstwach gdzie występują substancje o wysokim stopniu szkodliwości! Zaopatrz swoją firmę w odpowiednie narzędzia do przechowywania!DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)