www.artbemfoto.pl

Zastrzeżone BRANDELAW Marcin Setlak

Data dodania: 2017-11-15Domena: https://zastrzezone.pl/  |  Kontakt: 883222282  |  Miejscowość: Lublin  |  Adres: 1 Maja 13  |  Kod pocztowy: 20-410

Opis

Jeśli chodzi o zastrzeżenie znaku towarowego to w Polsce możesz to zrobić w Urzędzie Patentowym. Tutaj właśnie składa się w tym zakresie wnioski oraz tutaj możesz dowiedzieć się o tym, czy istnieją już w obiegu jakieś znaki podobne bardzo do twojego. Byłoby to niewłaściwe ze względów prawnych oraz marketingowych ponieważ znak towarowy ma ciebie wyróżniać i sprawiać, że będziesz inny od reszty firm oferujących swoje usługi dla różnego rodzaju klientów.

Dla osób zainteresowanych szczegółami tej propozycji firma zastrzezone.pl prezentuje swoje kompleksowe usługi w zakresie brandingu. Na ofertę składają się konsultacje prawne oraz marketingowe, dzięki którym zadbasz o prawa do posiadanych nazw firm oraz produktów, a także logotypów czy domen klientów. Jest to niezwykle istotne ze względu na rozpoznawalność twojej firmy.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)