www.artbemfoto.pl

Zdrowie-Zycie.pl

Data dodania: 2019-05-24Domena: https://zdrowie-zycie.pl/  |  Kontakt: -  |  Miejscowość: -  |  Adres: - -  |  Kod pocztowy: -

Opis

Popularyzowanie wiedzy na temat uzależnienia od alkoholu jest bardzo ważne, by jak najwięcej osób miało świadomość niebezpieczeństw związanych z nadużywaniem różnych trunków. Wartościowe treści na ten temat znajdziesz na portalu internetowym Zdrowie-zycie.pl.

Na łamach serwisu opublikowano artykuł o najcięższej postaci zespołu abstynencyjnego, czyli delirium tremens. Majaczenie alkoholowe występuje u osób, które nagle odstawiają alkohol lub znacząco zmniejszają jego przyjmowaną ilość. Autorzy tekstu w przystępny sposób starają się wytłumaczyć najważniejsze pojęcia oraz opisać objawy i przebieg leczenia choroby alkoholowej. Z treści wpisu dowiesz się, kto znajduje się w grupie ryzyka oraz jak przebiega diagnostyka tego problemu. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci podzielenia się wartościową historią masz możliwość zostawienia komentarza pod artykułem.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)