www.artbemfoto.pl

3D Tarnawa

Data dodania: 2022-10-25Domena: https://3d-tarnawa.pl  |  Kontakt: 509 509 678  |  Miejscowość: Jaworowa  |  Adres: Warszawska 97  |  Kod pocztowy: 05-090

Opis

Drukowanie przestrzenne, proponowane w tej firmie, polega na produkcji fizycznych obiektów w rozmaitych kształtach, poprzez nanoszenie kolejnych warstw materiału. Jest to technologia, która staje się coraz popularniejsza w wielu branżach, co nie powinno dziwić, ponieważ gwarantuje niewielkie straty materiałowe i satysfakcjonujące efekty przy małych nakładach czasowych. Druk 3D na zlecenie to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą inwestować w tego typu sprzęty i uczyć się ich obsługi.

Firma jest założycielem witryny 3d-tarnawa.pl. Jej właściciele kierują ofertę do klientów o różnych potrzebach. Są to między innymi protetycy, przedstawiciele branży motoryzacyjnej, chcący stworzyć zamienniki oryginalnych części samochodowych, jak i twórcy makiet. Specjaliści wykonują szczegółowe modele komputerowe i wykorzystują materiały najwyższej jakości, takie jak żywice, woski lub tworzywa sztuczne. Zapewniają sprawną realizację zamówień oraz niewygórowane ceny, dzięki czemu zainteresowani nie przepłacają.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)