www.artbemfoto.pl

ABM Jędraszek Sp.j.

Data dodania: 2023-05-07Domena: https://abm-jedraszek.pl/  |  Kontakt: 500 165 156  |  Miejscowość: Pabianice  |  Adres: Piłsudskiego 3H  |  Kod pocztowy: 95-200

Opis

Asortyment firmy obejmuje konstrukcje znajdujące zastosowanie w obiektach publicznych i prywatnych. Zalicza się do nich okno HST, czyli przesuwny model, na który składa się skrzydło ruchome oraz stałe. Można je otworzyć poprzez przekręcenie klamki i delikatne uniesienie konstrukcji. Odznacza się ono cienkimi profilami, które optycznie powiększają pomieszczenia. Produkty te doświetlają je i gwarantują płynny ruch, który nie wymaga używania dużej siły.

Więcej informacji na temat oferowanych okien znajduje się na witrynie abm-jedraszek.pl. Zaglądają na nią osoby zainteresowane inwestycją w wielkoformatowe okna o nowoczesnym designie, które nie potrzebują konserwacji. Wszystkie z nich wyprodukowano z materiałów najwyższej jakości, które nie tracą kolorów pod wpływem promieniowania słonecznego i nie niszczą się na skutek wilgoci. W katalogu zaprezentowano także okna klasyczne, sprawdzające się w mieszkaniach czy biurach. Chronią one przed „uciekaniem” ciepła, a na dodatek wyciszają pomieszczenia.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)