www.artbemfoto.pl

angela.pl

Data dodania: 2021-08-08Domena: https://www.angela.pl/  |  Kontakt: 509 244 753  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Krakowska 180  |  Kod pocztowy: 52-015

Opis

Decyzja o skorzystaniu z oferty sklepu internetowego, który ogłasza się na stronie angela.pl, to możliwość zakupu części zamiennych niezbędnych przy naprawie niemal każdego rodzaju komputera, zarówno stacjonarnego, jak i laptopa. Pod podanym linkiem klient znajdzie zróżnicowany asortyment, dzięki któremu można także zwiększyć moc oraz wytrzymałość poszczególnych podzespołów, na przykład poprzez ich właściwe chłodzenie.

Sklep proponuje produkty tylko uznanych marek, takich jak EKWB czy Barrow. Lista producentów, z którymi nawiązano współpracę i których towar jest dostępny w proponowanej ofercie, jest bardzo długa, co pozwala klientowi znaleźć towar o oczekiwanych parametrach i rodzaju. 

Pracownicy dostawcy zachęcają do nawiązania długoterminowej współpracy. Chętnie podejmą się dostarczania zamówień hurtowych i pojedynczych, w zależności od zapotrzebowania zlecającego. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)