www.artbemfoto.pl

"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Data dodania: 2022-12-03Domena: https://bioexpert.pl/  |  Kontakt: 780 137 396  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Białostocka 22  |  Kod pocztowy: 03-741

Opis

Preparaty zawierające naturalne kultury bakterii oferowane w sklepie internetowym sprawdzą się w każdym domu. Znajdują się tu ekologiczne tabletki do zmywarek, które mogą być używane nawet w niskich temperaturach. Klienci chętnie sięgają po saszetki do prania wielokrotnego użytku.  Z powodzeniem zastąpią płyny, proszki i inne detergenty. Wykazują właściwości antybakteryjne i antyzapachowe.

W asortymencie bioExpert dostępne są pianki do czyszczenia kabin prysznicowym, które skutecznie rozpuszczają osady i pozbywają się zabrudzeń. Bardzo pomocne są żele do toalet i biologiczne odtłuszczacze do kanalizacji. W ofercie znajdują się produkty przeznaczone dla osób, które nie wiedzą, jak zlikwidować nieprzyjemny zapach z rur. Warto sięgnąć po środki wzbogacone o enzymy, biosurfaktanty i pożyteczne mikroorganizmy. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)