www.artbemfoto.pl

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast

Data dodania: 2017-08-27Domena: http://detektyw-slawomir-ast.pl/  |  Kontakt: 668 935 147  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Przemysłowa 46A  |  Kod pocztowy: 61-541

Opis

Biuro usług detektywistycznych Sławomira Asta z Poznania oferuje szeroki zakres świadczeń, mogą być to zarówno sprawy cywilne: zaginięcie osób z rodziny, kradzież mienia, zdrada małżeńska, jak i sprawy związane z wywiadem gospodarczym, np. aktualna sytuacja majątkowa, finansowa lub prawna podmiotów gospodarczych. W zakresie usług jest także weryfikacja lojalności pracowników oraz wiarygodności handlowej kontrahenta. 

Sławomir Ast jest doświadczonym detektywem, którego cechuje sumienność i rzetelność w wypełnianiu powierzonego mu zadania. Swoje usługi detektywistyczne świadczy nie tylko na terenie Poznania, detektyw chętnie uda się w inne wskazane przez klienta miejsce na terenie całej Polski. Biuro gwarantuje całkowitą dyskrecję i najwyższą jakość usługi, co jest niezwykle istotne w delikatnych spawach rodzinnych. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)