www.artbemfoto.pl

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz

Data dodania: 2020-11-17Domena: https://spectlumacz.pl/  |  Kontakt: 32 494 32 69  |  Miejscowość: Rybnik  |  Adres: Konarskiego 12  |  Kod pocztowy: 44-274

Opis

Biuro tłumaczeń prezentujące swoje usługi na stronie spectlumacz.pl, wykonujące oprócz translacji zwykłych także te specjalistyczne, oferuje klientom dokonanie bezpłatnej wyceny po przesłaniu dokumentów drogą elektroniczną. Dzięki temu czas przygotowywania przekładu się skraca, a zleceniodawca zawsze ma pełną jasność co do kosztów.

Jednym z obszarów tłumaczeń, jakim zajmują się współpracujący z biurem fachowcy, jest przekład treści z witryn www. Tłumaczenie strony internetowej wymaga nie tylko jak najdokładniejszego oddania sensu zawartego tam przekazu, ale też dostosowania go do odbiorcy docelowego. Powinno też uwzględniać ilość dostępnego miejsca w poszczególnych zakładkach, rubrykach czy oknach, tak aby nie pojawiała się konieczność ingerowania w układ strony. Każdy przekład jest przed przekazaniem klientowi konsultowany ze specjalistą z danej dziedziny oraz z native speakerem.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)