www.artbemfoto.pl

Bonoidea

Data dodania: 2019-11-06Domena: http://bonoidea.pl  |  Kontakt: 608669596  |  Miejscowość: Łódź  |  Adres: Kopernika 36B  |  Kod pocztowy: 90-552

Opis

Właściciele konkurencji często starają się wyróżnić na tle konkurencji nie tylko za sprawą indywidualnie opracowanej oferty, ale również za pomocą niesztampowego wystroju wnętrz wszystkich pomieszczeń, jakie znajdują się na terenie ich obiektu. Rewelacyjnym pomysłem na przyciągnięcie uwagi gości są dekoracje z mozaiki. Mogą to być ozdoby wykonane ze szkła, metalu lub drewna. Wybór zależy od Twoich preferencji i potrzeb.

Tego typu zamówienie może dla Ciebie zrealizować przedsiębiorstwo Bonoidea, które od lat zajmuje się projektowaniem wnętrz między innymi hoteli i restauracji. Do wykonania pięknej dekoracji z mozaiki możesz wybrać dowolną grafikę i kolorystykę. Może to być na przykład logo Twojego hotelu lub jakiś przykuwający uwagę napis. Poza ozdobami wykonanymi ze standardowymi surowcami firma oferuje też warianty uzupełnione srebrem, złotem lub masą perłową.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)