www.artbemfoto.pl

BUD-MIX

Data dodania: 2022-07-30Domena: https://sklepbudowlanca.pl/  |  Kontakt: 790 260 407  |  Miejscowość: Skawina  |  Adres: Torowa 16c  |  Kod pocztowy: 32-050

Opis

W sklepie czekają na Ciebie korzystne ceny za wysokiej jakości produkty, jak i towary pochodzące od znanych i cenionych producentów. Asortyment obejmuje chemię budowlaną, narzędzia, jak i materiały budowlano-remontowe. Odwiedź sklep budowlany na stronie sklepbudowlanca.pl, a z pewnością dokonasz satysfakcjonujących zakupów. 

Czytelny podział na kategorie ułatwi Ci złożenie zamówienia, niezależnie od tego, czy potrzebujesz impregnatów, farb, kołków, wkrętów, czy wierteł. Co ważne, znajdziesz tam coś do prac malarskich, glazurniczych, a także typowo wykończeniowych. Zachwycisz się również różnorodnością płytek gresowych i ceramicznych! Podczas zakupów nie zapomnij o odzieży roboczej, która nie tylko gwarantuje komfort pracy, ale i bezpieczeństwo i dostęp do wszystkiego, co powinno być pod ręką. Atutem firmy jest fakt, że współpracuje ona ze znanymi markami, tym samym gwarantując klientom, że zakupione towary odznaczają się wytrzymałością. Zapoznaj się z informacjami dotyczącymi płatności i dostawy!DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)