www.artbemfoto.pl

CEET Sp. z o.o.

Data dodania: 2020-02-15Domena: https://ceet.pl/  |  Kontakt: 602427445  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Żelazna 59a  |  Kod pocztowy: 00-848

Opis

Zespół audytorów energetycznych z całej Polski oferuje bezpłatną pomoc przy złożeniu wniosku o dotację rządową w ramach projektu "Czyste Powietrze". Dzięki ich wsparciu możliwe jest szybsze uzyskanie finansowania, które pozwoli wymienić w budynku stare instalacje i tym samym zoptymalizować zużycie energii w domach i firmach, przechodząc na bardziej energooszczędne rozwiązania. O bezpłatne wsparcie przy złożeniu wniosku można się starać przez stronę internetową ceet.pl.

Certyfikowani fachowcy pomogą również przeprowadzić sprawny audyt efektywności energetycznej budynku, co jest jednym z wymogów obowiązkowych do załączenia w składanym wniosku. Tego rodzaju audyt stanowi szczegółowe opracowanie wskazujące na aktualne zużycie energii w budynku oraz opisujące jego stan techniczny, urządzenia i instalacje elektryczne.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)