www.artbemfoto.pl

Centrum Hurtowe Głuchów Medax

Data dodania: 2022-06-02Domena: https://centrumgluchow.pl/  |  Kontakt: 693 428 555  |  Miejscowość: Tuszyn  |  Adres: Trybunalska 4  |  Kod pocztowy: 95-080

Opis

Firma od wielu lat prowadzi popularne targowisko w Głuchowie pod Łodzią. W tym miejscu dwa razy w tygodniu spotykają się sprzedawcy i kupujący z kraju oraz Europy, by w przyjemnych warunkach nawiązać współprace biznesowe. W licznych boksach można kupić w cenach hurtowych modną odzież, bieliznę oraz kosmetyki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sprzedawane są także piękne kwiaty i zdrowa żywność.

Dla przyjezdnych przygotowano ogromny parking z wieloma miejscami postojowymi, rozbudowaną strefę gastronomiczną z pysznym jedzeniem oraz nowoczesne i klimatyzowane miejsca wystawiennicze. Centrum handlu hurtowego zapewnia kupującym różnorodny wybór asortymentu, możliwość kupienia towaru od wielu producentów, a także dogodną lokalizację w centrum kraju. 

Na stronie internetowej centrumgluchow.pl znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dla sprzedających i kupców. W galerii można zobaczyć wiele zdjęć całego kompleksu, w tym poszczególnych hal. Aby być na bieżąco, warto odwiedzić firmową stronę na Facebooku.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)