www.artbemfoto.pl

Choice

Data dodania: 2020-11-18Domena: https://mychoice.app/  |  Kontakt: +48 514 510 514  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Aleja Solidarności 95/99  |  Kod pocztowy: 00-144

Opis

Serwis My Choice specjalizuje się w naprawach sprzętu marki Apple. Swoim klientom zapewnia wysoki standard usług i szybki czas realizacji zlecenia. Z pomocy serwisanta można skorzystać na trzy sposoby. Klient może osobiście przekazać sprzęt wymagający naprawy, przychodząc do serwisu. Istnieje też możliwość przekazania urządzenia przez kuriera zamówionego przez firmę. Ostatnią opcją jest przyjazd do domu klienta i usunięcie szkody na miejscu. Jeśli chcesz zlecić fachowcowi naprawę iPhone’a i mieszkasz w Warszawie-Mokotów, bez wątpienia możesz liczyć na wsparcie firmy. Skontaktuj się z serwisem, przekaż swój adres zamieszkania, a na pewno ktoś do Ciebie przyjedzie.

Serwisanci firmy to kompetentne osoby, mające niezbędną wiedzę o mechanice i systemie urządzeń Apple. Dysponują również profesjonalnymi narzędziami, dzięki czemu realizowane przez nich naprawy przebiegają sprawnie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)