www.artbemfoto.pl

Dekorracje.pl

Data dodania: 2020-11-09Domena: https://dekorracje.pl/  |  Kontakt: 790 660 887  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Klimczaka 1  |  Kod pocztowy: 02-797

Opis

Osoby rozglądające się za wysokojakościowymi dodatkami do swojego domu, mogą zajrzeć pod adres dekorracje.pl, której właścicielem jest przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży  eleganckich bieżników oraz poduszek. Idealnie dopasowują się one do kształtu szyi oraz głowy i zapewniają komfortowy sen. Wykorzystuje się je również jako podpórki pod plecy podczas siedzenia na kanapie, co chroni przed występowaniem dolegliwości bólowych.

 

Poduszki zaprezentowane w sklepie to solidne dodatki, które można prać w pralce. Część z nich została uszyta ręcznie z bawełny oraz innych materiałów. Wałek ozdobny to poduszka, która dekoruje sypialnie, salony, pokoje dziecięce, jadalnie i inne pomieszczenia. Poduszki te dostępne są w wersji żółtej, niebieskiej, popielatej i beżowej. Część z nich ma zdobienia w postaci koronki.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)