www.artbemfoto.pl

DKD Ostrowiec

Data dodania: 2017-12-31Domena: https://dkdostrowiec.pl/  |  Kontakt: +48 22 723 85 90  |  Miejscowość: Michałowice  |  Adres: Dębowa 5  |  Kod pocztowy: 05-816

Opis

Chłodnie przemysłowe i chłodnie magazynowe są wykonywane przez firmę DKD Ostrowiec od wielu lat. Oferuje ona specjalistyczne usługi, a jej duże doświadczenie sprawia, że z jej strony można spodziewać się profesjonalizmu. Firma zajmuje się wykonywaniem chłodni i mroźni, które cechują się dobrą izolacyjnością i szczelnością. Wykonywane są z płyt warstwowych, które posiadają niezbędne atesty.

Oprócz chłodni i mroźni firma DKD Ostrowiec w swojej ofercie posiada również projektowanie i realizowanie hal ze stali czy domów energooszczędnych. Firma oferuje hale ze stali czy hale żelbetowe. Hale żelbetowe świetnie sprawdzają się w przypadku, kiedy konieczne jest zabezpieczenie przed pożarem. Na stronie dkdostrowiec.pl dowiesz się więcej o oferowanych przez firmę usługach. Skorzystaj z jej doświadczenia i postaw na nowoczesne rozwiązania.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)