www.artbemfoto.pl

ELMIR Ltd Sp. z o.o.

Data dodania: 2017-11-30Domena: http://elmirpolska.pl/  |  Kontakt: 602249574  |  Miejscowość: Brodnica  |  Adres: Dworcowa 16  |  Kod pocztowy: 87-300

Opis

W przypadku domów gruntowny ich remont jest wymagany zazwyczaj po około 20 -30 latach. Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług ciesielskich lub dekarskich w Wąbrzeźnie, zapoznaj się z ofertą firmy ELMIR. To firma, która naprawia dachy, wykonuje montaż pokryć dachowych czy też oferuje odśnieżanie dachu. Profesjonalna naprawa dachów w Wąbrzeźnie i Brodnicy jest możliwa, jeśli postawisz na firmę z dużym doświadczeniem.

Poza tym, firma oferuje również bramy garażowe wyposażone w automatykę. Posiada w swojej ofercie zarówno bramy uchylne, jak i segmentowe. Bramy segmentowe zazwyczaj są montowane w przypadku garaży budowanych razem z domem jednorodzinnym i dodatkowo ogrzewanych. Z kolei bramy uchylne mają zwykle zastosowanie tam, gdzie potrzeba zaoszczędzić miejsce. Świetnie się sprawdzają w sytuacji, kiedy korzystamy z nieogrzewanego garażu.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)