www.artbemfoto.pl

F.H.U Interbis Mirosław Walenciak

Data dodania: 2020-11-06Domena: https://www.tanietablice.pl  |  Kontakt: 791 744 149  |  Miejscowość: Środa Wielkopolska  |  Adres: os. Jagiellońskie 42  |  Kod pocztowy: 63-000

Opis

Gdy potrzebne jest nowoczesne urządzenie szkoleniowe, przeznaczone do użytku w małym pomieszczeniu, z pomocą przychodzi oferta sklepu online tanietablice.pl. Jest to gotowy do pracy zestaw: tablica interaktywna z projektorem ultrakrótkoogniskowym. Projektor ten pozwala na wyświetlanie wyraźnego, ostrego i niezniekształconego geometrycznie obrazu o przekątnej aż 80 cali (czyli 203 cm), będąc ustawionym zaledwie 1 metr od tablicy.

Urządzenie jest przeznaczone do montażu na suficie, dzięki czemu nie tylko następuje oszczędność miejsca w małej sali, ale i nie dochodzi do oślepiania osoby prowadzącej wykład lub prezentację, a pisanie przez nią na tablicy nie generuje zasłaniającego widoku cienia. Zaletą jest także wysoka rozdzielczość Full HD, co pozwala na wyświetlanie bardzo szczegółowych tabel, rysunków, notatek pisanych małą czcionką itp.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)