www.artbemfoto.pl

Fotograf ślubny - Łukasz Dziopa

Data dodania: 2020-11-10Domena: https://dziopa.pl  |  Kontakt: 509 439 765  |  Miejscowość: Kielce  |  Adres: Jaworskiego 22  |  Kod pocztowy: 25-430

Opis

Od lat swoim kunsztem artystycznym służy klientom para fotografów ze strony dziopa.pl. Długoletnie doświadczenie, szlifowanie warsztatu, a także różne cechy charakterologiczne pozwalają im na uchwycenie najważniejszych chwil podczas ceremonii ślubnej, a także po niej, podczas wesela. Każde z nich nieco inaczej postrzega otaczający świat, dzięki czemu żaden istotny moment nie zostanie pominięty. Jest to bez wątpienia najlepszy fotograf na wesele w Kielcach, który przyjmuje też zlecenia od klientów z ościennych województw.

Osoby decydujące się na zatrudnienie tej pary fotografów mogą liczyć na wyjątkowy reportaż ślubny, dzięki któremu małżonkowie będą mogli po latach jeszcze raz przeżyć, każde wzruszenie i emocję z tego jedynego w życiu człowieka dnia. W ramach zlecenia klienci otrzymają 500 zdjęć po obróbce autorskiej i odbitki na pendrivie, sesję narzeczeńską, fotorelacje i wiele więcej.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)