www.artbemfoto.pl

FRATERIS-AQUA

Data dodania: 2017-11-20Domena: http://frateris-aqua.pl  |  Kontakt: +48 518 526 159  |  Miejscowość: Rzeszów  |  Adres: Cicha 7  |  Kod pocztowy: 35-326

Opis

Przeszklone budynki z zewnątrz prezentują się rewelacyjnie, pod warunkiem, że są one zachowane w czystości. Raz na pewien czas należy zlecić umycie szyb specjalistom, którzy do tego typu prac są odpowiednio przygotowani. Na terenie województwa podkarpackiego działa FRATERIS-AQUA. Firma na rynku obecna jest od 8 lat, a na swoim koncie ma 150 zadowolonych klientów. Rzetelność świadczonych przez nią usług sprawiła, iż FRATERIS zyskała grono stałych klientów, również spoza ww. województwa.

Zespół tej firmy składa się z osób, które mają odpowiednie kwalifikacje, a także zostały przeszkolone z BHP. Usługi wysokościowe oferowane przez FRATERIS to nie tylko mycie szyb. To również malowanie dachów i elewacji, specjalistyczne doczyszczanie i mycie, renowacje kominów hutniczych, piaskowanie, odkurzanie i malowanie konstrukcji stalowych.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)