www.artbemfoto.pl

Gabinet Psychoterapii Ewelina Dzieńkowska

Data dodania: 2022-10-08Domena: https://dzienkowska.pl  |  Kontakt: 797 630 715  |  Miejscowość:  |  Adres:  |  Kod pocztowy: -

Opis

W gabinecie przyjmowani są klienci zmagający się z różnymi problemami natury psychicznej. Wykwalifikowany psychoterapeuta z Iławy traktuje wszystkich indywidualnie, dostrzegając ich potrzeby i oczekiwania. Nie ma znaczenia, czy chodzi o chwilowy kryzys, czy też ktoś już od dawna zmaga się z trudną sytuacją życiową. Spotkania odbywają się online, wobec czego do terapeutki zgłaszają się klienci z całego kraju. 

Na stronie dzienkowska.pl można dokładnie zapoznać się ze stylem prowadzenia spotkań oraz z tym, w jaki sposób można zapisać się na konsultację. Kiedy podane informacje nie są wystarczające, można omówić szczegóły z ekspertką, kontaktując się z nią e-mailowo lub telefonicznie. Przed rozpoczęciem terapii właściwej odbywa się konsultacja, na podstawie jakiej psycholog ustala, czy klient lub klientka potrzebują skorzystać z terapii długofalowej, czy wystarczy jedno spotkanie, aby omówić dany problem. Dzięki temu, że zajęcia odbywają się w sieci, można umawiać się na dowolny termin i godzinę. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)