www.artbemfoto.pl

Gabinet psychoterapii mgr Ewa Stasiewska

Data dodania: 2020-01-20Domena: https://psycholog-poznan.info.pl/  |  Kontakt: 695 085 329  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Lodowa 43A  |  Kod pocztowy: 61-227

Opis

W ostatnich latach odnotowywany jest wzrost liczby osób, które decydują się na rozpoczęcie psychoterapii. Jednym z ciekawych rozwiązań współczesnej psychologii jest kierowanie się holistycznym podejściem do człowieka, a co za tym idzie - uważnością nie tylko na słowa, ale również myśli, uczucia i zachowania pacjenta. Jeśli poszukujesz osoby, która pracuje właśnie w ten sposób, sprawdź ofertę gabinetu psychoterapii mgr Ewy Stasiewskiej. Jest to psychoterapeutka Gestalt w Poznaniu, która w swojej pracy głównie bazuje na eksperymentach gestaltowskich. 

Tego rodzaju psychoterapia polega na pracy ze snem i fantazją, co pozwala nieco bardziej zajrzeć w głąb pacjenta. Inną powszechnie stosowaną praktyką są także psychodramy, które najbardziej skutecznie pozwalają poznać i zrozumieć pacjentowi jego dotychczasowe zachowania, co często zapoczątkowuje zmiany na lepsze.  DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)