www.artbemfoto.pl

Garden Spot

Data dodania: 2020-05-05Domena: https://gardenspot.pl  |  Kontakt: +48 (61) 622 95 30  |  Miejscowość: Rogalinek  |  Adres: Kostrzewskiego 14  |  Kod pocztowy: 62-022

Opis

Gardenspot oferuje swoim klientom różnorodne rozwiązania, które sprawdzą się w domu, ogrodzie lub firmie. Znaleźć można tu kratki trawnikowe plastikowe, które mogą być wykorzystane w ogrodnictwie, transporcie lub budownictwie. Dzięki nim możliwe jest zagospodarowanie publicznych przestrzeni użytkowych. Umożliwiają utwardzenie i stabilizację podłoża.

Ten ekologiczny produkt z powodzeniem zastąpi betonowe płyty chodnikowe lub kostkę brukową. Jest wytrzymały i umożliwia wysiew oraz wzrost traw. Dzięki temu możliwe jest tworzenie zielonych parkingów, a po wypełnieniu kruszywem lub roślinnością jest całkowicie niewidoczny. Wykonany jest z materiału, który w 100% pochodzi  z recyklingu. Charakteryzuje się elastycznością, jest odporny na odkształcenia. Dzięki właściwemu ułożeniu na podłożu to innowacyjne rozwiązanie sprawdzi się przez lata i nie będzie potrzeby jego konserwacji. Montaż produktu jest szybki i bezproblemowy. Doskonale chroni przed zgubnymi skutkami erozji gleby, a jednocześnie przepuszcza wodę, umożliwiając jej przenikanie do gruntu.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)