www.artbemfoto.pl

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Data dodania: 2017-09-23Domena: https://www.geoscanners.pl  |  Kontakt: 796 837 252  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Al. Solidarności 115  |  Kod pocztowy: 00-140

Opis

GPR system wykorzystuje się do bezinwazyjnego badania gruntu i struktur wewnętrznych budowli w technologiach 2D, 3D, a nawet 4D. Geoscanners.pl oferuje nie tylko kompleksowe usługi polegające na obsłudze urządzeń georadarów, ale również ich sprzedaż oraz możliwość wypożyczenia. Ich budowa umożliwia używanie maszyn podczas różnych warunków, dzięki czemu można je dopasować do potrzeb danego klienta. Dodatkowo Geoscanners.pl wspiera swoich klientów pomocą techniczną i szkoleniami w wybranym miejscu przez inwestora.

Kupując za pośrednictwem polecanej firmy, dostaje się 36 miesięcy gwarancji na georadar. Dzięki temu ma się stały dostęp do techników, w razie jakiejkolwiek awarii czy uszkodzenia. Wszystkie szczegółowe informacje o georadarach i ich dane techniczne znajdują się na stronie internetowej geoscanners.pl. Można tam odnaleźć również kontakt teleadresowy konieczny przy chęci skorzystania z usług Geoscanners.pl.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)