www.artbemfoto.pl

Goti Automatyka

Data dodania: 2018-05-23Domena: http://gotiautomatyka.pl/  |  Kontakt: +48 691 561 961  |  Miejscowość: Miedziana Góra  |  Adres: Kostomłoty Pierwsze, ul Podmiejska 83  |  Kod pocztowy: 26- 08

Opis

Kierując się wygodą i bezpieczeństwem, coraz więcej właścicieli domów decyduje się na założenie urządzeń kontrolujących ruch przy ogrodzeniu i furtce. Bramki z dzwonkiem zamykane na klucz to już niewygodna przeszłość, jako że trzeba było wyjść z domu, aby wpuścić gościa do domu, a pozostawienie otwartej groziło wtargnięciem nieproszonych gości.

Obecnie montuje się urządzenia bezprzewodowe umożliwiające zarówno zobaczenie, kto chce wejść, jak i rozmowę z nim. Tymi urządzeniami są wideodomofony, które w Kielcach montuje firma z linku gotiautomatyka.pl. Dodatkową funkcją tego sprzętu jest możliwość rejestrowania obrazu, zatem nawet jeśli gospodarza nie ma w domu, to z dokładnością co do minuty może się on dowiedzieć, kiedy i kto chciał go odwiedzić. Jest to wspaniałe rozwiązanie szczególnie dla tych osób, które często przebywają poza domem. Zastanów się i Ty, czy nie jest Ci ono potrzebne, gdyż jego koszt wraz z montażem jest naprawdę niewysoki.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)