www.artbemfoto.pl

GRANIT-BRUK

Data dodania: 2020-02-21Domena: http://granit-bruk.pl/  |  Kontakt: 506-275-957  |  Miejscowość: Janikowo  |  Adres: Gnieźnieńska 32  |  Kod pocztowy: 62-006

Opis

Kolekcja kostek brukowych zaskakuje niejednego klienta. Wśród asortymentu sklepów budowlanych można znaleźć produkt o antypoślizgowej i chropowatej powierzchni. Taki efekt uzyskuje się w procesie śrutowania i szczotkowania. Rekomenduje się ją do wykańczania budynków użyteczności publicznej. Sprawdza się również w przestrzeni prywatnej.

Wspaniałym wyborem okazuje się również kostka ażurowa. Stosuje się ją do wybrukowania ścieżek wokół terenów zielonych i skwerów. Kostka brukowa w Wielkopolsce oferowana jest przez specjalistyczną firmę Granit-Bruk. Zakład ma swoją siedzibę pod Poznaniem. Dzięki temu zapewnia swoim klientom z całego województwa doskonały dojazd. Ponadto w ofercie można znaleźć kostkę klasyczną, postarzaną, płukaną i wykonywaną w technologii ALS, która zapobiega nasiąkaniu. Ogranicza ona zabrudzenie powierzchni.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)