www.artbemfoto.pl

GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.

Data dodania: 2023-03-31Domena: https://www.hossa.gda.pl  |  Kontakt: 58 620 70 33  |  Miejscowość: Gdynia  |  Adres: Władysława IV 43  |  Kod pocztowy: 81-395

Opis

Bogata oferta nieruchomości, jaką można znaleźć na stronie internetowej hossa.gda.pl, sprawia, że każdy inwestor jest w stanie znaleźć dla siebie optymalne rozwiązanie. Zlokalizowane w różnych częściach Gdyni nowe mieszkania bez wątpienia sprostają rozmaitym oczekiwaniom kupujących. Obiekty budowane są z wysokiej klasy materiałów, co gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie.

Potencjalni nabywcy mają możliwość wyboru apartamentu w śródmieściu, ale też w spokojniejszej okolicy. Mieszkania budowane są w lokalizacjach, w których dostępne są różnego typu usługi. Sklepy, przychodnie, placówki oświatowe - to wszystko i wiele więcej ma się na wyciągnięcie ręki w przypadku wyboru lokalu z rynku pierwotnego. Oczywiście do dyspozycji są ponadto parkingi, tereny zielone i rekreacyjne, a także place zabaw.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)