www.artbemfoto.pl

HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Data dodania: 2020-01-14Domena: https://peak-nutrition.pl/  |  Kontakt: 697 336 697  |  Miejscowość: Wrocław  |  Adres: Wodzisławska 6a  |  Kod pocztowy: 52-014

Opis

Wzmocnienie systemu immunologicznego, zmniejszenie ryzyka wystąpienia przewlekłych chorób, w tym schorzeń autoimmunologicznych, regulacja wielu procesów metabolicznych oraz wpływ na dobre samopoczucie to jedne z wielu funkcji, za które odpowiada kwas Omega-3. Jest to związek chemiczny, który do organizmu musi trafiać z zewnątrz. Dieta uboga w ryby czy oleje roślinne może kończyć się niedoborami, które, jak widać powyżej, są bardzo niepożądanym skutkiem, nie tylko u sportowców.

W związku z tym firma PEAK wychodzi naprzeciw potrzebom szerokiego grona klientów, dostarczając na rynek bogatą gamę preparatów z wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi. Ich stężenie oraz wysoka jakość gwarantują perfekcyjne uzupełnienie diety, zarówno dla sportowców, jak i pozostałych osób, które chcą cieszyć się zdrowiem.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)