www.artbemfoto.pl

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Data dodania: 2018-01-07Domena: https://www.legionellasafe.pl/  |  Kontakt: 33 819 28 64  |  Miejscowość: Bielsko-Biała  |  Adres: Giewont 16  |  Kod pocztowy: 43-316

Opis

Bakteria legionella jest bardzo niebezpieczna - może wywołać zapalenie płuc, gorączkę. Jej naturalnym środowiskiem jest miejsce, gdzie jest woda, jest ciepło oraz ciemno. Takim miejscem idealnym jest instalacja cieplna w miastach. To tam przepływa ciepła woda, która dostarczana jest do naszych domów. Dlatego regularnie powinna być kontrolowana. Taką kontrolą zajmuje się firma Hydrochemia. 

Na stronie LegionellaSafe.pl opisana jest  procedura oczyszczenia instalacji wodnej. Co ciekawe, istnieje specjalna ustawa, która reguluje takie kontrole oraz to, co ile musza być wykonywane. To dlatego należy pamiętać o ich wykonywaniu, szczególnie w miejscach publicznych. Jednak we własnych domach również - jest to inwestycja we własne zdrowie i bezpieczeństwo. Bakteria Legionella jest bardzo niebezpieczna, jednak można kontrolować jej ilość we własnym środowisku.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)