www.artbemfoto.pl

Kancelaria Adwokacka Piotr Dorniak

Data dodania: 2022-11-18Domena: https://www.piotrdorniak.pl  |  Kontakt: 887 887 995  |  Miejscowość: Jelenia Góra  |  Adres: Wojska Polskiego 46  |  Kod pocztowy: 58-500

Opis

Na skorzystanie z pomocy pełnomocnika z tej kancelarii decydują się osoby planujące zakończenie związku małżeńskiego. Działanie to wymaga dopełnienia formalności, w tym wypełnienia pozwów, a niekiedy zebrania materiałów dowodowych. Z firmą kontaktują się mieszkańcy Świdnicy. Adwokat zajmujący się rozwodami przygotowuje zainteresowanych do procesów i proponuje konsultacje.

Usługi realizowane przez adwokata Piotra Dorniaka koncentrują się na ustalaniu strategii działania, przygotowywaniu klientów do wystąpień w sądzie i organizowaniu mediacji, czyli dobrowolnych spotkań odbywających się w spokojnej atmosferze. Podczas ich trwania poruszane są kwestie dotyczące wysokości alimentów czy ustalania opieki nad dzieckiem. Specjalista tworzy też odwołania, w razie otrzymania niesatysfakcjonującego wyroku.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)