www.artbemfoto.pl

Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"

Data dodania: 2020-03-11Domena: http://kantormarymont.pl/  |  Kontakt: (22) 833 66 58  |  Miejscowość: Warszwa  |  Adres: Słowackiego 45  |  Kod pocztowy: 01-690

Opis

Rynek wymiany walut odgrywa istotną rolę w światowej ekonomii. Miejscem, w którym dochodzi do licznych transakcji tego typu, jest Warszawa. Kantor odwiedzają najczęściej klienci, chcący kupić lub sprzedać waluty, zwłaszcza takie jak euro, dolary amerykańskie, australijskie i kanadyjskie, funty, jeny, ruble, korony czeskie i norweskie, hrywny, funty egipskie, peso, liry tureckie, węgierskie forinty, kuny chorwackie, oraz wiele innych. Cena sprzedaży bądź skupu walut uzależniona jest w pierwszym rzędzie od aktualnych tendencji w gospodarkach ich macierzystych krajów, w których stanowią legalny środek płatniczy oraz relacji cenowej w stosunku do innych walut. 

Klienci, poszukujący najkorzystniejszych kursów, z pewnością odwiedzą Kantor Marymont, który od lat cieszy się opinią jednego z najlepszych w stolicy.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)