www.artbemfoto.pl

Lehan

Data dodania: 2018-11-01Domena: https://wallbed.pl/  |  Kontakt: 602 44 92 44  |  Miejscowość: Suchy Las  |  Adres: Poziomkowa 53  |  Kod pocztowy: 62-002

Opis

Szukasz miejsca do spania dla swojego dziecka, które wyrosło już z łóżeczka, ale przestrzeni nie wystarcza na o wiele szerszy mebel? Nie ma problemu, gdyż na stronie wallbed.pl dostaniesz bardzo efektowne łóżko zamykane w szafie poziome o szerokości 90 cm, zatem z pewnością znajdziesz tyle miejsca, aby wieczorem móc stworzyć dziecku komfortowe miejsce do snu.

W dzień łóżko to zajmie nie więcej niż metr kwadratowy powierzchni o głębokości około 45 cm. Oczywiście w ofercie firmy są także inne łóżka poziome, w tym także piętrowe, a nawet z kanapą czy biurkiem. Łóżka te przeznaczone są nie tylko dla nastolatków, ale także dla osób dorosłych i na przykład świetnie sprawdzą się w niedużych kawalerkach, w których przecież nie ma zbyt wiele przestrzeni mieszkalnej. Są one nie tylko efektowne, ale także bardzo wygodne, a specjalne patenty pozwalają na szybkie i wygodne rozłożenie i złożenie mebla. Stelaż i rama wykonane są z metalowej ramy malowanej proszkowo, na której umieszczone są sprężynujące listwy bukowe pozwalające oddychać materacowi.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)