www.artbemfoto.pl

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

Data dodania: 2020-09-01Domena: https://lizard.pl/  |  Kontakt: +48 22 472 40 10  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Bukowińska 22  |  Kod pocztowy: 02-703

Opis

Pomoc techniczna w zakresie informatyki czy działania urządzeń mobilnych lub komputerów to istotna kwestia w wielu firmach. Przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na to, by sprzęt nie działał prawidłowo. Dlatego warto zatrudnić specjalistów, wykonujących usługi helpdesk. W Krakowie dostępni są eksperci, których można znaleźć na lizard.pl.

Oczywiście tego rodzaju pomocy potrzebują zarówno niewielkie firmy, jak i ogromne korporacje. Na szczęście dobry specjalista jest w stanie zadbać o obsługę stacjonarnie oraz zdalnie. Na czym ona polega? Na pomocy technicznej związanej z działaniem aplikacji biurowych, systemów operacyjnych komputerów i innych urządzeń, instalacji oprogramowania czy poprawek. Co więcej, tego rodzaju oferta obowiązuje w określonych godzinach, ale można też się zdecydować na całodobową obsługę.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)