www.artbemfoto.pl

Madejski Spółka Jawna

Data dodania: 2019-11-01Domena: https://grafenprofessional.eu/  |  Kontakt: 12 683 96 00  |  Miejscowość: Kraków  |  Adres: Kornela Makuszyńskiego 28  |  Kod pocztowy: 31-752

Opis

Chemia to prężnie rozwijający się rynek, który obejmuje m.in. rozwiązania z zakresu kosmetyki czy branży warsztatowej. W tej drugiej kategorii dużą popularnością wśród klientów cieszy się spray hydrofobiczny, który można nabyć w sklepie internetowym Grafen Professional. Można go aplikować na kontakty i kable elektryczne - dzięki specjalnej formule zapobiega powstawaniu rdzy i korozji.

Dzięki temu, że produkt jest hydrofobiczny, nie pozostawia chemicznego osadu na powierzchniach. Aplikacja produktu jest możliwa pod każdym kątem. Za każdym razem można osiągnąć efekt głębokiego czyszczenia i natychmiastowego wysuszenia. Spray sprawdzi się w zwrotnicach, kontaktach i bateriach, nadaje się również do zastosowań domowych (roboty kuchenne czy narzędzia pierwszej potrzeby), przy instalacji elektrycznej oraz włącznikach światła.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)