www.artbemfoto.pl

MASI dr Mariusz Domagalski

Data dodania: 2019-12-21Domena: https://masi.com.pl  |  Kontakt: 534 224 229  |  Miejscowość: Szczecin  |  Adres: Wielka Odrzańska 30  |  Kod pocztowy: 70-535

Opis

Rumieńce mogą dodawać uroku, zwłaszcza kobietom, ale nie jeśli jest to rumień spowodowany przez rozszerzone lub popękane naczynka. Takie problemy są typowe dla posiadaczek cery naczynkowej i czasem są nasilone do tego stopnia, że nie pomaga odpowiednia pielęgnacja, a nawet stosowanie specjalnych kremów z apteki na uszczelnienie naczyń krwionośnych. Wówczas jedynym dobrym rozwiązaniem jest laserowe zamykanie naczynek, które w Szczecinie można wykonać w klinice medycyny estetycznej MASI.

Podziałanie na naczynia krwionośne laserem daje gwarancję, że nie będą już one widoczne, można będzie więc cieszyć się nieskazitelną skórą i nie przejmować się zmianami temperatury. Możliwe będzie też zapomnienie o wielu ograniczeniach. Silny rumień pojawiający się po wypiciu gorącego napoju czy nawet niewielkiej ilości alkoholu mocno do tego zniechęca. Zabieg jest zaś bezpieczny i całkowicie skuteczny, jest to więc prawdziwe wybawienie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)