www.artbemfoto.pl

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Data dodania: 2018-01-02Domena: https://matbud-torun.pl/  |  Kontakt: 56 674-30-20  |  Miejscowość: Rozgarty  |  Adres: Leśna 5  |  Kod pocztowy: 87-134

Opis

Remont czy budowa budynku są wyzwaniem pod różnymi względami. Jeśli szukasz miejsca, gdzie znajdziesz dobry sklep budowlany w Łodzi, zajrzyj do MAT-BUD. To firma, która działa już od prawie 20 lat, dzięki czemu ma niezwykle duże doświadczenie w swojej branży. Oferuje produkty, z których korzystają zarówno osoby prywatne, jak i inwestorzy i generalni wykonawcy. W Łodzi znaleźć można np. chemię budowlaną, papy, wyroby betonowe. Firma zajmuje się również budową dachów.

Z oddziałów tej firmy można korzystać między innymi w Starym Toruniu, Bydgoszczy i Gdyni. Stawia na produkty znanych marek takich jak np. Tikkurila, Baumit. W każdym z oddziałów znajdziesz szeroki wybór materiałów, z których z powodzeniem skorzystasz w czasie realizacji projektów budowlanych. Firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i np. generalnymi wykonawcami.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)