www.artbemfoto.pl

Mensa Home

Data dodania: 2023-03-19Domena: https://mensahome.eu  |  Kontakt: 883680001  |  Miejscowość: Leszno  |  Adres: Słowiańska 22  |  Kod pocztowy: 64-100

Opis

Akcesoria kuchenne oferowane w sklepie internetowym są bardzo przydatne podczas przygotowywania różnych potraw. Klienci mogą tu nabyć deski do krojenia, miski, pojemniki na żywność, młynki do przypraw, praski do czosnku oraz wyciskacze do cytrusów. W asortymencie znajduje się również sprzęt elektryczny, do którego należą czajniki, tostery, miksery i blendery. 

Na stronie internetowej mensahome.eu dostępna jest także szpatułka do kremu, która umożliwia dokładne wygładzenie masy na torcie. Do jej produkcji użyto solidnej stali nierdzewnej, która jest bardzo wytrzymała. Można tu zamówić również zastawę stołową, sztućce, karafki, dzbanki oraz kieliszki. Klienci często  sięgają po estetyczne dekoracje. Lampiony, świeczki, ramki na zdjęcia, sztuczne kwiaty i pojemniki są doskonałymi ozdobami wielu pomieszczeń.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)